Założyciele Fundacji

Justyna Parkot

Prezes Zarządu Fundacji. Jeden z założycieli Fundacji. Wieloletni zastępca Dyrektora do spraw hodowli, produkcji, marketingu i obrotu w największym polskim Przedsiębiorstwie Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim. Obecnie na emeryturze.

Eugeniusz Tomasz Kukułowicz

Przewodniczący Rady, jeden z założycieli Fundacji. Właściciel firmy TEK w Zielonkach, która produkuje opakowania dla nasion ogrodniczych. Firma TEK pracuje nie tylko na rzecz polskich przedsiębiorstw nasiennych, ale także firm europejskich.

dr Wiesław Legutko

Jeden z założycieli Fundacji. Właściciel Przedsiębiorstwa Hodowlano-Nasiennego w Jutrosinie. Hodowca nowych odmian warzyw i kwiatów. Produkuje nasiona warzyw i kwiatów oraz prowadzi ich sprzedaż w Europie, Azji i Afryce.

Potrzebujesz pomocy napisz